Referencje: Ciepły Piec -usługi zduńskie

Referencje 

 

 


                   


                                                                                                                         Patrz RENOWACJA

     *******************************************************************************************************

 

 


********************************************************************************

 

         Pana Michała poznałem, gdy szukałem wykonawcy do przerobienia pieca kaflowego. Potrzebowałem kogoś, kto nie tylko byłby dobrym wykonawcą pieców, ale również miał wyobraźnię, potrafił doradzić. O Panu Michale dowiedziałem się, będąc z wizytą u znajomych, którzy potrzebowali piec kaflowy. Po krótkiej rozmowie wiedziałem, że jest osobą, której szukam.

         Już po pierwszym naszym spotkaniu, rozmowie ze znajomymi i obejrzeniu zdjęć pieców, które wykonał, wydał mi się godny zaufania. Podczas spotkania Pan Michał Kobyliński z uwagą wysłuchał moich oczekiwań, jak ma wyglądać piec. Przedyskutował ze mną możliwość połączenia pieca kaflowego z kuchenką gazową i piekarnikiem, gdyż obawiałem się "połączenia" ognia z gazem. Owe wątpliwości rozwiał natychmiast, stwierdzając, że obecnie są dostępne materiały, które wszystko szczelnie izolują. Zaproponował kilka zmian w moim projekcie, które wydały mi się zasadne, a które po zakończeniu budowy okazały się trafne i za które jestem mu wdzięczny.

        Przerabianie pieca kaflowego rozpoczęło się zgodnie z ustalonym termnem i nie miałem żadnego problemu z opóźnieniem. Wszystkie prace zostały wykonane na wysokim poziomie i w wyznaczonym terminie. Z przyjemnością mogę polecić Pana Michała Kobylińskiego jako osobę profesjonalną i godną polecenia. Z wykonanej usługi jestem zadowolony, uważam, że lepszego fachowca nie znalazłbym.

                   Toczydłowski Marek


********************************************************************************

Pan Michał Kobyliński pracował w naszym domu we wrześniu 2011r. przy budowie pieca kaflowego. Dzięki wysokim kwalifikacjom piec został wykonany zgodnie ze sztuką zduńską. Cechują go sumienność, zaangażowanie. Pan Kobyliński był otwarty na wszelkie zmiany i pomysły co do budowy. Piec został wykonany terminowo i solidnie. W trakcie użytkowania pieca jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

                       Wiesław i Bożena Szulżyccy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Gorąco polecam tego fachowca. Remont pieca zajął mu niecałe 2 dni. Pan Michał Kobyliński to człowiek dokładny, uczciwy i zna się na swojej pracy. Jestem bardzo zadowolony z jego usług.

                   Grzegorz Kamiński


        


Copyright © Ciepły Piec | projekt ORNAVI

Odwiedziło nas 211733 osób